با بیت کوین KFC بخرید

در آخرین شیرین کاری، کی اف سی کانادا اعلام می کند که از این پس امکان پرداخت بیت کوین هنگام خرید ظرف های مرغ کنتاکی و سیب زمینی سرخ کرده این شرکت وجود دارد.
این ظرف های غذا موسوم به “Bitcoin Bucket” باعث شده است تا رستوران فست فود زنجیره ای کی اف سی به مشتریان کانادایی خود ظرف های غذا را در ازای ارز رمزگزاری شده ارائه دهد. این موضوع در فیسبوک و توییتر feeds شرکت نیز مورد تایید قرار گرفته است.
پیام های موجود در فیسبوک feeds این اتفاق را سرمایه گذاری بر روی دستور پخت اصلی و اجتناب از دستور پخت های جایگزین می دانند. این ظرف ها همان ظرف های غذای 20 دلاری کی اف سی اما مدرن تر و با اثر گیج کنندگی کمتر از قبل هستند. برخی دیگر نیز در مورد امنیت این ارز رمز گزاری شده به اندازه دستور پخت محرمانه کلنل ساندرز شک دارند.

با بیت کوین KFC بخرید

کی اف سی به گفته خود دقیقا از ماهیت بیت کوین یا کارکرد آن باخبر نیست اما این موضوع نباید بین شرکت و مرغ کنتاکی فاصله بیندازد. در ادامه پست های موجود در رسانه های اجتماعی هدایتگر مصرف کنندگان به سوی یک صفحه خاص در صفحه کانادا کی اف سی می شوند که در آن جا با وجود فراز و نشیب های بیت کوین، کیفیت مرغ کنتاکی همواره خوب است. در همین راستا تصویری از یک ظرف مرغ کنتاکی به چشم می خورد که قیمت آن در نوسان است و با بیت کوین محاسبه می شود.
تازه ترین شاهکار تبلیغاتی کی اف سی در ادامه یک روند بلند مدت از شاهکار های تبلیغاتی این شرکت ساخته و اکران می شود که تعویض چهره کلنل با افراد مشهور جهان، تحمیل کرم ضد آفتاب با عطر و رایحه مرغ کنتاکی، تبدیل ظرف های مرغ کنتاکی به ساز درام پایی و ارسال یک ساندویچ مرغ به فضا را در بر می گیرد. این ظرف های مرغ کنتاکی جدید کی اف سی فقط به تعداد محدود در “Great White North” (استعاره از کانادا) موجود هستند.

با بیت کوین KFC بخرید
Sending
User Review
0 (0 votes)
2018-01-20T16:13:14+00:00

درج دیدگاه