Nice Shut Studio

استودیو نایس شات پیشرو در فیلم سازی نوین

خدمات ما

موشن گرافیک

طراحی سناریو و ساخت موشن گرافیک های تبلیغاتی و معرفی

فیلم برداری صنعتی

فیلم برداری از مراکز صنعتی با تجهیزات مخصوص و کاملا حرفه ای

موزیک ویدئو

طراحی و ساخت موزیک ویدئو های حرفه ای با حرفه ای ترین تجهیزات

تیزر تبلیغاتی

طراحی سناریو و ساخت تیزر ها تبلیغاتی با جدید ترین متد های تبلیغات موثر

همیشه بهترین باشید

تصویر برداری هوایی

فیلمبرداری هوایی (هلی‌ شات) این امکان را به شما می‌دهد که مکان مورد نظر را از نمای دلخواه به تصویر بکشید و کارگردان فیلم خود باشید. پرنده‌های بلندپرواز استودیو نایس شات با گذر از خیابان‌ها و جاده‌ها، کارخانه‌ی شما را چشم‌نوازتر از آنچه که چشم‌ قادر به دیدن است در حافظه‌ی خود نقش می‌کند. این پرنده‌ها تا بلندترین ارتفاعات پرواز می‌کنند، دشت‌‌ها و صحراها را در می‌نوردند و با عبور از مسیرهای سخت‌گذر، ناب‌ترین تصاویر را از معادن و نیروگاه‌ها به ثبت می‌رساند.

عکاسی صنعتی و تبلیغاتی

عکاسی صنعتی به منظور ثبت مراحل و فرایند تولید ، تجهیزات ، پرسنل و ویژگی های هر مجموعه استفاده می گردد. كارخانه ها برای ثبت تصاویر ماشین آلات و روند خط تولید ، پروژه های ساختمانی برای ثبت روند ساخت ساختمان و مستند سازی مراحل طی شده و مصالح به كار رفته در تولید ، و یا ایجاد تصاویر تایم لپس (فیلم با سرعت بسیار بالا از فرایند ساخت ساختمان از ابتدا تا انتها در چند دقیقه) ، شركت های تولیدی برای عكسبرداری از محصولات جهت استفاده های گوناگون (بسته بندی ، تبلیغات و ...) ، رستوران ها و هتل ها برای ایجاد جذابیت بصری در تبلیغات خود و غیره از این نوع عكاسی استفاده می كنند.

تیزر های موشن گرافیک

شما همیشه برای ساخت فیلم ، کلیپ و تیزر تبلیغاتی خود امکان فیلمبرداری ندارید! یا محدودیت زمانی دارید و یا می خواهید کار را بدون مشکلات حمل و نقل و با کمترین مشغله ذهنی به اتمام برسانید. شاید هم می خواهید در زمانی کم ، بیشترین اطلاع رسانی را داشته باشید؟ پیشنهاد ما موشن گرافیک است. تنها با تعدادی تصویر و مقداری اطلاعات مکتوب در مورد آن ، در زمانی کم صاحب تیزر اختصاصی معرفی محصول و خدمات خود شوید.

درخشش شما در دستان ما

بدرخشید

ارتباط با ما

تماس آنلاین

مدیر اجرایی

Online Start chat

+98 912 915 1807

info@niceshut.com

fereshteh st., tehran, iran